Březen 2008

simsponovi obrásky

22. března 2008 v 10:05 | Káťa |  simpsnovi

žízeň

22. března 2008 v 8:10 | Káťa |  komixy

Velikoneční básnička :o)

21. března 2008 v 19:40 | Káťa |  vtipy
Při barvení vajíček,
ošukal mně zajíček.
Zajdo, zajdo ty jsi prase!
Z ítra ale dojdi zase!
Šukej mě maličko
a dostaneš vajičko!
VESELÉ VELIKONOCE!

je tu new desing!

21. března 2008 v 19:36 | Káťa
ahoj několik lidí mi psalo ať změním desing nejdřív jsem nechtěla ale pak jsem si řekla že to skusím kdyby se to nelíbilo tak to zase můžu vrátit jak to bylo dřív a teď mi pls napište jak se vám líbí tento desing (mě se líbí a dost) a jestli se vám líbil tamten nebo tento to by se dalo změnit a to je hezký to se mi nelíbí atd atd to vše mě zajímá tak mi pls napište a já to když s tím budu souhlasit změním těším se na váš názor Káťa

moc prosím........

18. března 2008 v 19:56 | Káťa
ahoj lidi jsem moc ráda ,že tu je opravdu dost lidí ,ale je mi hodně líto ,že tu nenecháváte komentáře je tu sice přes 60 lidí ,ale poslední komentář tu byl před 2mi dny tak mi prosííííím pište komentáře ať vim jestli se vám tu líbí či nelíbí a co bych měla změnit a co naopak ,že je úža ale ,že tu mám pravopisný chyby tak to mi nepište mě je to totiž jedno......
tak pište a zatím čau Káťa

páté kolo soutěže o nej blog 2

16. března 2008 v 19:46 | Káťa
do dalšího kola nepostupují:
vaajda.blog.cz - Vaajda6 % (8 hlasy)6 %8 hlasy
kaiushca.blog.cz - Kosica5 % (6 hlasy)5 %6 hlasy
a zatím stále vede
Flafyho.blog.cz - Flany33 % (42 hlasy)33 %42 hlasy
ale je to těsné v tomto kole se rozhodne o výtězy


životopisy Linkyn parku

9. března 2008 v 17:14 | Káťa
Bradford Phillip Delson (nebo jinak též BBB - Big Bad Brad) se narodil 1. prosince 1977 v Los Angeles. Studoval na stejné škole jako Mike Shinoda (Agoura High School), kterou dokončil v roce 1995. Právě tehdy se rozhodl s Mikem Shinodou založit hudební skupinu, zpočátku pojmenovanou Xero.
Původně studoval na University of California, ale rozhodl se zanechat studia práv a zkusit štěstí právě s Linkin Park. Možná z toho důvodu ho Chester jednou označil za nejinteligentnějšího člena skupiny. Druhou informací, kterou o něm Chester uvedl, je, že Brad má židovské předky. Co je na tom pravdy, nevíme.
Bradovým typickým znakem jsou velká sluchátka, která vždy nosí na koncertech - ještě nikdy bez nich nehrál. Co určitě stojí za povšimnutí je jeho afro, které mu roste pod vlivem žehlení a barvení vlasů do nejšílenějších barev na střední škole.
Má manželku, Elisu Saru, se kterou se oženil v prosinci 2003. Děti nemají.
Rob Bourdon se narodil 20. ledna 1979 v Calabasa v kalifornii a je tak nejmladším členem skupiny. Na bicí začal hrát už v deseti letech, po návštěve koncertu Aerosmith, kde se díky své matce dostal až do zákulisí.
Na střední škole se setkal s Bradem Delsonem a ti dva spolu brzy začali zkoušet. Založili i vlastní skupinu, jménem Relative Degree, kde už měl Rob pevné místo za bubny. Jejich největším snem bylo jednou hrát v Roxy Theatre, což se jim povedlo - onen koncert byl dokonce vyprodaný. Hned poté se ale skupina rozložila. Tehdy ale už začínali nabírat sílu i Linkin Park, pod tehdejším názvem Xero. Kromě bicích, které považuje zároveň za svůj největší koníček, aktivně hraje na piáno a surfuje. Podle Chestera Benningtona je stejně jako Brad Delson žid, ovšem nikdy se o tom sám nezmiňuje. Má přítelkyni, Vanessu Lee Evigan, a to už od roku 2001.
Mike Shinoda se narodil 11. února 1977. Vystudoval uměleckou školu Pasadena Art School, kde odpromoval v oboru ilustrace a grafický design. Svoje umělecké vzdělání uplatnit i v Linkin Park, kdy například navrhnul a vytvořil okřídleného vojáka na obalu alba Hybrid Theory. Kromě umělecké tvorby pro Linkin Park vyprodukoval i několik maleb, které prezentoval na svojí výstavě, která se konala v lednu 2007.
Deset let docházel na hodiny klasického klavíru. Poté se ale přeorientoval z klasické hudby na jazz. Poté se na střední škole setkal s Bradem Delsonem. Ti dva se později stali jádrem uskupení, které je dnes známé jako Linkin Park. Je ženatý, v březnu 2003 si vzal Annu Lovejoy. Zatím nemají žádné děti. V roce 2005 oznámil Mike vlastní sólový projekt, ze kterého se později vyvinulo uskupení Fort Minor. SNím vydal jedno album, nazvané The Rising Tied. Nejsou známé žádné další plány pro tuto skupinu. V Linkin Park je Mike Shinoda celkem multiinstrumentalistickou osobností. Kromě rapu zvládá i kytaru a klavír.
Phoenix, pravým jménem Dave Farrell, se narodil 8. ledna 1977 v Plymouth ve státě Massachusetts. Taktéž studoval University of California a jeho pobyt na této vysoké škole ho přivedl na jeden pokoj s Bradem Delsonem, kde společně zkoušeli.
Tou dobou byl členem skupiny Tasty Snax, kvůli jejímuž mini-turné se nemohl plně zapojit do aktivit Linkin Park. Ze skupiny, tehdy už přejmenované pouzena Snax, tak odešel až v roce 2001 a přidal se k Linkin Park jako basák na plný úvazek.
Kromě hry na basovou kytaru ovládá i cello, housle, elektrickou kytaru a kontrabas. V jednom z videí skupiny X-ecutioners, kteří spolupracovali právě s Linkin Park se objevil i za bicími.
Je ženatý, jeho manželka se jmenuje Linsey a Phoenixe si vzala v prosinci 2002. V roce 2007 se stal Phi Phi otcem.
Chester Charles Bennington se narodil 20. března 1976 ve Phoenixu, hlavním městě Arizony. Narozdíl od ostatních členů skupiny byl jeho život provázen těžkými krizemi a určitou dobu i drogovou závislostí. Otec od rodiny odešel, kdyb bylo Chesterovi 11 let, od té doby ho vychovávala pouze matka. Odmaturoval na Washington High School v roce 1994. Podle jeho slov ho jeden rodinný přítel sexuálně zneužíval. V osmnácti letech byl zadržen policií pro držení marihuany. Od čtrnácti let byl závislý na kokainu, závisloti se oficiálně zbavil až v roce 2000. Sen, stát se zpěvákem, ho následoval celý život. Už v dětství si představoval, že je pátým členem Depeche Mode. Před Linkin Park byl členem skupiny Grey Daze, která byla zvlášť ve státě Arizona poměrně populární. Je podruhé ženatý. Jeho první manželkou byla Samanthou, kterou si vzal roku 1999. Se Samanthou má syna, Dravena Sebastiana, který se narodil v roce 2002. V dubnu/květnu bylo mezi Chesterem a Samanthou zahájenou rozvodové řízení, z důvodu "nepřekonatelných rozporů". Chester si v prosinci 2005 vzal Talindu Bentley a v březnu 2006 se jim narodil syn, Tyler Lee.


srdíčka

9. března 2008 v 17:09 | Káťa |  obrázky všeho druhu


a další obrásky Linkyn parku

9. března 2008 v 16:56 | Káťa

další obrásky Linkyn parku

9. března 2008 v 16:54 | Káťa

obrásky Linkyn park

9. března 2008 v 16:46 | Káťa
Noví Linkin Park
Noví Linkin Park
Noví Linkin Park
Noví Linkin Park
Noví Linkin Park
Noví Linkin Park